O PassaParola.pl

Strona PassaParola.pl została stworzona przez lektorów języka włoskiego w odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych własnych uczniów. We współczesnym świecie praca domowa z języka obcego to niekoniecznie tylko papierowe ćwiczenia czy kserówki. Dlaczego poza tym nie obejrzeć filmu, nie posłuchać muzyki, radia?

Postanowiliśmy podzielić się naszymi materiałami, aby każdy, kto chce uczyć się włoskiego w ciekawy sposób, miał taką możliwość. Publikowane przez nas materiały mogą być pomocne również dla lektorów.

Zachęcamy także do lektury naszych artykułów z działu A jak się uczyć?  Kierujemy je głównie do osób dorosłych, w tym 50+, które już dawno zakończyły edukację. Mamy nadzieję, że dzięki nim nauka będzie łatwiejsza. Czekamy na uwagi, sugestie, pomysły.

KONTAKT:

biuro@wloski.org

2 Komentarze

Ginevra · 19 września 2012 o 00:34

Noi parliamo italiano to strona stworzona i prowadzona przez nauczycieli, dla których włoski jest językiem ojczystym. Strona oferuje ćwiczenia gramatyczne, lektury uporządkowane według poziomów zaawansowania, materiały audio i video, informacje dotyczące kultury – wszystko po to, aby pomóc w nauce języka włoskiego. Oprócz ćwiczeń poprawianych automatycznie, na stronie znajduje się wiele przestrzeni aktywności, oferujących możliwość pisania i poznawania innych studentów – między innymi chat.
http://www.parliamoitaliano.org

    admin · 19 września 2012 o 08:31

    Dziękujemy za wpis. Stronę znamy, często korzystamy i polecamy!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress