Dla nauczycieli: darmowe webinary Edunation

D

Jest coraz więcej możliwości darmowego podnoszenia kwalifikacji dla lektorów języków obcych. Większość z nich jest dedykowana anglistom, ale jest wiele opcji, które i my italianiści możemy wykorzystać dla siebie. Dziś pierwsza z nich, darmowe wtorkowe webinary Edunation.

Kiedy?

Webinary, w tym wypadku to spotkania na żywo online, odbywają się we wtorki o 21:00. Trzeba się na nie zapisać mailowo. Dzięki temu można je obejrzeć również później, w innym terminie, korzystając z przesłanego linku.

Kto?

Organizatorem jest Edunation, instytucja organizująca wiele rodzajów szkoleń i warsztatów dla nauczycieli, lektorów, metodyków i innych osób związanych z edukacją dzieci i dorosłych.

Dlaczego warto?

Każdy webinar prowadzony jest przez inną osobę, są to specjaliści w danej dziedzinie. Spotkania są bezpłatne, inwestujecie tylko swój czas. Można je obejrzeć we wtorek na żywo lub w innym terminie. Tematyka spotkania jest znana z góry, dlatego możecie się zapisać tylko na interesujące Was spotkania.

Dodaj komentarz

Autor: admin

Witaj!

Uczysz włoskiego? Siebie lub innych? PassaParola to blog stworzony z myślą o Tobie.
Znajdziesz tu ciekawe strony i aplikacje do nauki, pomysły na wykorzystanie materiałów autentycznych, informacje o certyfikatach, kursach dla nauczycieli, wyzwania czytelnicze i inne dla uczących się włoskiego.
Kontakt: biuro@wloski.org
Social media:

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress