Oglądamy po włosku: Una mamma imperfetta

O

Dziś obejrzymy króciutki serial o perypetiach “typowej włoskiej mamy”, która postanawia założyć video blog. Omawia w nim swoje problemy i szuka rozwiązań. Warto obejrzeć, bo każdy odcinek trwa tylko siedem – osiem minut, a dowiemy się z niego sporo o współczesnych włoskich rodzicach, roli kobiet i mężczyzn w rodzinie i tym podobnych codziennych sprawach. Serial to komedia, ogląda się przyjemnie. W jednym z odcinków pierwszej serii występuje Riccardo Scamarcio. W drugiej serii epizod gra Alessandro Gassman.

Odcinek pierwszy pierwszej serii: http://www.rai.tv/dl/RaiTV/programmi/media/ContentItem-6a3b0182-168f-4d82-b0b1-905467d814df.html

Resztę odcinków znajdziecie na stronie (pierwsza seria na samym dole). W chwili publikacji tego postu na poniższej stronie automatycznie włącza się pełnometrażowy film o świętach u głównej bohaterki (trwa ponad godzinę).

http://www.rai.tv/dl/RaiTV/programmi/media/ContentItem-e19ee3f4-5565-470c-89c0-a2fa3b17614a.html

Buona visione!

Dodaj komentarz

Autor: admin

Witaj!

Uczysz włoskiego? Siebie lub innych? PassaParola to blog stworzony z myślą o Tobie.
Znajdziesz tu ciekawe strony i aplikacje do nauki, pomysły na wykorzystanie materiałów autentycznych, informacje o certyfikatach, kursach dla nauczycieli, wyzwania czytelnicze i inne dla uczących się włoskiego.
Kontakt: biuro@wloski.org
Social media:

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress