Trailer: Habemus Papam

T

Trailer to krótki film wideo zapowiadający film. Dlaczego warto oglądać włoskie trailery? Przede wszystkim są krótkie, ale treściwe. Często możemy się z nich domyślić większej części treści samego filmu. Nie wymagają wielkich inwestycji finansowych (sprowadzenie z Włoch DVD z filmem to koszt kilkudziesięciu euro, a trailery są dostępne za darmo). Nie musimy rezerwować 90 minut i frustrować się, jeśli czegoś nie rozumiemy. Potraktujmy te dwie, trzy minuty jak chwilę pożytecznej rozrywki!

 

 

Zobaczyć polskiego aktora we włoskim filmie to rzadkość. Tym bardziej warto zobaczyć film Habemus Papam z Jerzym Stuhrem, w reżyserii Nanniego Moretti (również w roli psychoanalityka), okrzyknięty najgłośniejszą europejską komedią 2011 roku. Jak to jest zostać papieżem wbrew własnej woli? Zobaczcie.

http://www.youtube.com/watch?v=Mr8O687r-60

Oficjalna strona filmu: http://www.habemuspapam.it/

Na tej stronie możecie zobaczyć fragmenty nagrań z planu zdjęciowego, fotografie i inne ciekawostki.

Dodaj komentarz

Autor: admin

Witaj!

Uczysz włoskiego? Siebie lub innych? PassaParola to blog stworzony z myślą o Tobie.
Znajdziesz tu ciekawe strony i aplikacje do nauki, pomysły na wykorzystanie materiałów autentycznych, informacje o certyfikatach, kursach dla nauczycieli, wyzwania czytelnicze i inne dla uczących się włoskiego.
Kontakt: biuro@wloski.org
Social media:

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress