Trailer: Mine Vaganti

T

Trailer to krótki film wideo zapowiadający film. Dlaczego warto oglądać włoskie trailery? Przede wszystkim są krótkie, ale treściwe. Często możemy się z nich domyślić większej części treści samego filmu. Nie wymagają wielkich inwestycji finansowych (sprowadzenie z Włoch DVD z filmem to koszt kilkudziesięciu euro, a trailery są dostępne za darmo). Nie musimy rezerwować 90 minut i frustrować się, jeśli czegoś nie rozumiemy. Potraktujmy te dwie, trzy minuty jak chwilę pożytecznej rozrywki!

Dziś “Mine Vaganti“, ciekawy film z 2010 roku. Syn przedsiębiorcy z Lecce (samiusieńkie południe Włoch) postanawia wyjawić rodzinie, że jest gejem, a jego pasją jest literatura i nie zamierza zajmować się rodzinnym biznesem makaronowym. Warto obejrzeć całość. Film możecie kupić w Libea.pl: http://libea.pl/?309,dvd-mine-vaganti-ozpetek

 

Trailer:

 

Piosenka ze ścieżki dźwiękowej filmu:

1 komentarz

Autor: admin

Witaj!

Uczysz włoskiego? Siebie lub innych? PassaParola to blog stworzony z myślą o Tobie.
Znajdziesz tu ciekawe strony i aplikacje do nauki, pomysły na wykorzystanie materiałów autentycznych, informacje o certyfikatach, kursach dla nauczycieli, wyzwania czytelnicze i inne dla uczących się włoskiego.
Kontakt: biuro@wloski.org
Social media:

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress